Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

O nas

Przedszkole Samorządowe "Pod Kasztankiem" w Laskowicach to przedszkole publiczne, s swoja dziełalność rozpoczęło 64 lata temu w zaadoptowanym na ten cel budynku kolejowym. Organem prowadzącym jest Gmina Jeżewo, a nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Placówka mieści się w wolno stojącym jednopiętrowym budynku, otoczonym piękny terenem. Ogród przedszkolny jes oazą zieleni, spełnia wymogi bezpieczeństwa. Dzieci mają tu wiele możliwości do aktywności w zabawie i w poznawaniu przyrody, czemu sprzyja różnorodny sprzęt rekreacyjny i ekologiczny. Budynek stwarza dzieciom doskonałe warunki pobytu i zabawy. Poza bazą administracyjną placówka posiada estetycznie urządzone sale dydaktyczne, różnorodne kąciki zabaw dobrane do wieku dzieci, zapewniajace przedszkolakom potrzebę  swobodnej i bezpiecznej zabawy. Zmodernizowana przedszkolna kuchnia przygotowuje urozmaicone i zbilansowane posiłki.

Modernizacja terenu wokół przedszkola i w jego wnętrzu sprawia, że nasza przedszkole zmienia swój wizerunek w środowisku, cieszy się dobra opinią i jest atrakcyjne dla dzieci.

Procesem opieki, wychowania i kształcenia objętych jest 25. dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Kadra pedagogiczna posiada wyższe, magisterskie wykształcenie pedagogiczne z kwalifikacjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Nasze przedszkole jest placówką bliską dziecku, jego rodzinie i srodowisku, panuje w nim życzliwa i przyjemna atmosfera.

Nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni stanowia dobry zespół, współodpowiedzialny za przedszkole i to co się w nim dzieje. Wszyscy starają sie dobrze wypałniać swoje obowiązki, przy czym, nie brakuje humoru.

Data dodania: 2019-01-09 22:25:37
Data edycji: 2019-10-25 09:59:17
Ilość wyświetleń: 676

"Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz.

Jeśli nie wie – wytłumacz.

Jeśli nie może – pomóż."

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej